Menu Zamknij

O nas

ON o NIEJ

Ma szósty zmysł. Widzi więcej, czuje mocniej. Przeszywa głębię duszy Modeli, dociera do ich ukrytych przed światem marzeń. W swoich stylizacjach budzi je na nowo do życia, pozawala człowiekowi poczuć się kimś, kim zawsze chciał być. Pędzlem, niczym magiczna różdżką dotyka, by tworzyć coś, w co sami nie są w stanie uwierzyć. Utalentowana. Perfekcyjna.

Izabela Zalas

Ziółek Andrzej

ONA o NIM

Pasjonat fotografii, samouk. Poprzez szkiełko obiektywu dostrzega to, czego oko zwykle nie widzi. Patrzy z serca, więc widzi więcej. Moment naciśnięcia migawki, nie jest przypadkowy. To jest zawsze TEN moment, ta ulotność chwili, którą bezbłędnie potrafi uchwycić. Niezawodny, dokładny i wciąż dążący do bycia lepszym w tym co robi.

ONI o SOBIE

Nasza współpraca, to owoc podobnego postrzegania fotografii, to efekt ciągłego poszukiwania w człowieku emocji, naturalności i piękna.  Niegdyś indywidualnie, teraz ze zdwojona siłą, staramy się wydobyć z każdego jego  tajemnicę, uśpione marzenia, przenieść w świat fotografii, zapisać na zawsze.   W  naszym odczuciu, powszechne przekonanie o  nieumiejętności pozowania i braku fotogeniczności, wynika z niewłaściwego dotarcia do człowieka. To mit, który burzymy na planie. Efekt zachwytu, zaskoczenia i pozytywnego odbioru siebie na zdjęciach, to dla nas sygnał, że dotarliśmy do głębi duszy Odbiorcy. A on sam, niczym w czarodziejskim zwierciadle, może oglądać świat swoich ukrytych marzeń.